HER ZAMAN EN İYİ HİZMETİ VERMEYİ TAAHHÜT EDİYORUZ

google adwords

Dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinden birisi de Google Adwords reklamlarıdır. Google Adwords reklamlarınızın doğru zamanda, doğru hedef kitleye ulaşabilme ve dönüşümlerinizin arttırılması uzmanlık gerektiren bir konu. Oki Medya olarak bu alanda markanızın Google Adwords reklamları için stratejiler geliştiriyor, Google Adwords reklam platformlarınızı planlıyor, reklam bütçenizi optimize ediyor ve bunları aylık raporlamalar ile sizlere sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Teklif Al
seo

Dijital pazarlamanın en önemli noktası SEO, yani arama motoru optimizasyonudur. Organik arama sonuçlarında %80’lik bir paya sahiptir. SEO son yıllarda oldukça önemli bir hale gelmiş olup, buradaki temel amaç web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda çıkabilmesini sağlamaktır. Bu çerçevede Google’ın web sitelerini sıraya dizmek için kullandığı algoritmalara uyumluluk, web sitenizin arama sonuçlarında kaybolup gitmemesi için çok önemlidir.

Daha Fazla Bilgi
Teklif Al
webtasarim

Günümüz Dünyasında şirketlerin web siteleri büyük önem arz ediyor. Dijital Dünyada bir marka haline gelebilmek ve dijital pazarlamadaki hedeflerinize ulaşabilmeniz için web siteniz başlangıç noktasıdır. Yapılan araştırmalara göre kullanıcı dostu olan bir web sitesinin dijital pazarlamada başarıya ulaşmada %56’lık bir paya sahip olduğu ortaya çıkmıştır. Bu noktada Oki Medya sizlere, web sitesi tasarımı konusunda enleri sunmaya hazır.

Daha Fazla Bilgi Al
Teklif Al
sosyal medya yönetimi

Markanızı sosyal medyada iyi tanıtmak Branding açısından ve potansiyel müşterilerinizi artırmak açısından çok önemlidir. Onlarla iletişiminizi sosyal ağlar üzerinden paylaşmak tanıtım yapmak dijital dünyanın gereksinimlerindendir. Sizlere bu konuda destek olacak ve size sürekli içerik üretecek ekip arkadaşlarımızla birlikte Sosyal Medya Yönetimi hizmeti de vermekteyiz.

 

Daha Fazla Bilgi Al
Teklif Al
 sosyal medya reklamları

 

Sosyal medya reklamcılığı her geçen gün daha karmaşık ve uzmanlık gerektiren bir alan konumunda. Dijital reklamcılığın önemli bir ayağını oluşturan sosyal medya reklamlarınızın yönetimi konusunda firmanıza gerekli desteği uzman kadromuzla sağlamaktayız.

Daha Fazla Bilgi
Teklif Al
e ticaret danışmanlığı

E-Ticaret her geçen gün artan bir hacme sahip. Geleneksel satış metotlarına oranla büyüme hızı çok daha yüksek. Siz de firmanızın satışlarını arttırmak için ürünlerinizi internet üzerinden satmak istiyorsanız ama başlangıcı nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, OKİ Medya olarak size sunduğumuz çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Daha Fazla Bilgi
Teklif Al

Doğru Hedefleme, Doğru Mecra, Doğru Zamanlama ile Başarıya Bizimle Ulaşın

Doğru Hedefleme

Ürün veya hizmetlerinizi tanıtacağınız, bunları satın alabilecek hedef kitlenizi belirleyerek işe başlamak, tüm pazarlama bileşenleri gibi, Dijital Pazarlamanın da ilk adımıdır.

Doğru Mecra

Dijital Pazarlamada büyük resme baktığınızda bir çok mecradan oluşan oldukça karmaşık bir yapı görürsünüz. Markanız için mecra analizi hedef kitlenize ulaşabilmeniz için gereklidir.

Doğru Zamanlama

Dijital Pazarlamada başarıya ulaşabilmek için zamanlama hayati önem taşımaktadır. Ürün veya hizmetlerinizi insanlara tanıtmak veya satın almalarını sağlamak ancak doğru zamanlama ile mümkündür.

Gelin Birlikte Yükselelim!

Yaratıcı Fikirler, İnnovasyon & Nokta Atışı

Haydi Başlayalım!