Markanızı sosyal medyada iyi tanıtmak Branding açısından ve potansiyel müşterilerinizi artırmak açısından çok önemlidir. Onlarla iletişiminizi sosyal ağlar üzerinden paylaşmak tanıtım yapmak dijital dünyanın gereksinimlerindendir. Sizlere bu konuda destek olacak ve size sürekli içerik üretecek ekip arkadaşlarımızla birlikte Sosyal Medya Yönetimi hizmeti de vermekteyiz.

Sosyal medya yönetimi konusunda markanızın sosyal medyada durum analizi yapılarak işe başlanır. Sosyal medyadaki konumunuz, etkileşim oranlarınız ve bu etkileşimler sonucunda elde ettiğiniz geri dönüşler değerlendirilir ve rapor halinde size sunulur.

Sosyal medya yönetimini OKI Medya ile çözmeye karar verdiğinizde, size içerik takvimleri oluşturulur, dilerseniz markanızın belirleyeceği içerikler dilerseniz de bizim size teklif edeceğimiz içeriklere göre paylaşımlar gerçekleştirilir. Etkileşim oranlarını arttırmak için gerekli olan tüm düzenlemeler tarafımızca yapılır.

Etkileşim sonucunda müşterilerinize verilmesi gereken geri dönüşler konusunda aktif bir iş birliği ile markanızın sosyal medyadaki varlığı güçlendirilir.

Hizmetlerimiz
Teklif Al