Oki Medya dijital medya ajansı olarak, dijital pazarlamanın her dalında ayrı ayrı uzmanlaşmış kadrosuyla uzun dönemli iş ortağınız olmak için yola çıktık. Dijital Pazarlama her bileşeniyle birlikte ele alınması gereken bir konu. Bir markanın dijital pazarlamanın bu bileşenlerinden hepsinde var olması gerektiğine inanıyoruz. İyi bir SEO ve SEM çalışması ne olursa olsun kötü tasarlanmış bir web sitesine fayda sağlamayacaktır. Aynı zamanda sosyal medyada var olmayan bir markanın sadece reklamlarla müşterileriyle bağ kurması da olanaksız olacaktır. Bu nedenle de tüm bu hizmetleri bünyemizde sizlere sunarak, bütünleşik dijital pazarlama konusunda daha ekonomik, esnek ve efektif çözümlerle size dinamik bir Dünya olan dijital pazarlamada başarıya götürmeyi hedefliyoruz.

SEO, SEM, Sosyal Medya, Web Tasarımı ve E-Ticaret konularında sizlere hizmet sunarken, tüm bu bileşenleri tek tek derinlemesine analiz edip ama aynı zamanda da bir bütün olarak birbirlerine entegre olarak ele alıp, yol haritasını buna göre belirliyoruz.

Sunduğumuz bütünleşik dijital pazarlama hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için aşağıda yer alan bağlantıları tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Google Adwords Yönetimi

Web Sitesi Tasarımı

SEO Danışmalığı

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

E-Ticaret Danışmanlığı